LILLIPUTIENS ferma ir laisva su gyvūnais (apžvalga)

Sveikos, mielosios,

kasdien sulaukiu Jūsų laiškų apie žaislus. Tai vis gi su kuriais žaisliukais mano dukrytė žaidžia labiausiai? 🙂

Iš tiesų yra keletas favoritų. Šiandien noriu pristatyti Jums vienus iš jų. Šiuos žaisliukus turime maždaug 1,5 mėnesio. Tad užteko laiko su jais ne tik geriau susipažinti, bet ir suprasti, ar jei greitai nusibos, ar vis tik ne.

Tai pasakyti pirmiausia tai, kad juos pamačiau aš pati ir man jie nuoširdžiai labai patiko. Tokie mieli, žaismingi, ryškūs, minkšti ir to pasekoje saugūs. Patiems mažiausiems nėra jokio pavojaus kažkuo užspirgti, kažkuo užsigauti. Tas yra didelis pliusas.

Žaisliukai patogiai susideda į namelį ar laivelį, galima lengvai vežtis į kelionę, išvyką. Fermoje yra įprasti gyvūnai, kaip karvė, avytė ir panašiai, o laive jau yra egzotiniai gyvūnai. Tad siūlyčiau rinktis vieną iš tų, kurie gyvūnai vaikui mielesni.

Patiko labai tai, kad su jais mergaitė ne tik žaidžia, bet jų pagalba ir mokosi, pažįsta gyvūnėlius.

Kokybė tikrai gera, galbūt šviesesni šiek tiek „apsipūkuoja“, bet greitai su drėgna šluoste nusivalo:)

Daugiau nėra, ką pridurti. Labai mylimi, smagūs žaisliukai ir tikrai rekomenduoju.

Ieškokite jų čia:

P.S. Dabar matau jiems ir nuolaida yra, net -20 proc. Tiesa, kas norite pamatyti juos „gyvai“ siūlau pasižiūrėti mano video youtubo kanale čia: https://www.youtube.com/watch?v=qnisk7BdWa0&t=6s

1_21

1_24

1_17

1_18

2 Komentarai

 1. Kamile
  2018-06-11 / 11:45

  O kaip prieziura tokiu tekstiles zaisliuku? Juk vaikuciai kisa i burnyte, neretai kartu su kokiu sausainiu 🙂 Na, bent jau manoji taip daro, tad bijau tu medziaginiu, atrodo bakteriju veisykla ten kokia 🙂 nors buna nesusilaikau koki miela pamaciusi. Man cia tokiu mylimuku daug yra https://www.babydreams.lt/zaislai-vaikams/ ir lavinamuju nemazai is cia ememe, likom patenkinti

  • BabyBlog
   2018-06-12 / 0:09

   na mano mazoji nekisa, o mazesniems – skalbti ir tiek:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.