OMRON DUOBABY: inhaliatorius kūdikiams+vaikams

Sveikos, mielosios,

kad jau „ligų sezonas“ prasidėjo, nusprendžiau apžvelgti Omron DuoBaby inhaliatorių. Šis inhaliatorius yra saulaukęs begalės puikių atsiliepimų ne tik internete, bet ir forumuose. Žmonės jį net labai giria, tad tikrai man knietėjo susipažinti su juo iš arčiau. Bet šį kartą išsamiai produktą vertins mano tinklaraščio sekėja, mama Eglė, auginanti 2,5 m. mažylį, kuris šiuo metu sunkiai serga. Tad jos nuomonė čia net labai svarbi yra. Išbandytas inhaliatorius būtent tuo metu, kada jis mažyliui labiausiai buvo reikalingas. Sveikatos Rapolui:).

26610584_10210333162077350_1943115767_o (1)Eglė K. atsiliepimas:Mūsų istorija tokia: esu mama Eglė ir turiu sūnų 2,5 metų, kurį labai dažnai kamuoja sloga, ko pasekoje ir ausų uždegimai. Kadangi kieviena mama žino koks yra baisus dalykas ausų skausmas, pirmiausia ieškojau aparato, kuris gerai ištrauktų nosytės turinį. Beieškant aspiratoriaus, vienai mamai rekomendavus, sužinojau apie OMRON DUOBABY aparatą. Aklai pirkti nesinorėjo, o informacijos, apart gamintojo aprašymo, neradau. Bandydama laimę kreipiausi į BABYBLOG įkurėja su viltim gal ji ką nors apie jį žinos, ir taip sutapo, kad ji turėjo šį aparatą testavimui ! Esu labai dėkinga BabyBlog už galimybę išbandyti šį aparatą, pačiu tinkamiausiu mums laiku 🙂 taigi mano tokie pastebėjmai: išpakavus susiduriu su gan nemažu aparatu, tačiau viskas labai patogu, nes yra skyrelis visoms dalims susidėti, kad nepamest ar kaip ir visos žinom, mūsų smalsieji mėgsta žaist su daiktais slėpynių 🙂 tų detalių yra nemažai, nes yra dvi surenkamos inhaliatoriaus galvutės, viena skirta viršutiniams takams inhaliuoti, kita apatiniams. Čia yra labai geras dalykas, nes sergant paprastu peršalimu, ar mūsų atveju pastovia sloga ar plaučių uždegimu turėtų būt inhaliuojami visai skirtingi kvėpavimo takai. Su nekantrumu labiausiai norėjau išbandyti trečia aspiratoriaus detalę, nosies aspiratorių, kuris mane maloniai nustebino, procedūra vaikui nėra maloni, bet greita ir efektyviai veikianti. Išvalius nosyte lengvai nuėmiau antgali, kurį paprasta išplauti po tekančiu vandeniu, pakeičiau į inhaliavimo galvutę ir be vargo atlikome visą procedūrą. Inhaliavau tiesiog su paprastu NaCl tirpalu, skirtu inhaliavimui, kurį galima įsigyti vaistinėse. Žinau, kad yra inhaliatorių, į kuriuos yra galimybė lašinti eterinių aliejų, tačiau to nebandžiau, nes neradau informacijos ar ir su šiuo aparatu galiu tą padaryti.

Vieninelis minusas, kurio minusu neįvardinčiau yra garsas, kurį kompensuoja gana netrumpas laidas į elektros lizdą, ir tikrai ilgas oro tiekimo vamzdelis, tai turint kūdikį, nereikia aparato statyti labai arti ir problema dėl garso būtų išspręsta. Kadangi mano mažylis jau 2,5 metų, jo garsas ir pats aparatas negazdino.

Tikrai šis aparatas ne tik, kad atsiras mūsų namuose,  bet ir bus rekomenduotinas draugams, turintiems vaikus.

Šis inhaliatorius patraukė mano akį tuom, kad jis ne tik atlieka kvėpavimo takų palegvinimo fukciją, t.y. inhaliuoja, bet ir turi papildomą nosies aspiratorių, kurio dėka labai paprastai ir sakyčiau ne taip agresyviai ir skausmingai, kaip su paprastu nosies aspiratoriumi, ištraukiami „baubukai“. Tarsi produktas 2in1. Tai didelis pliusas. “  (tekstas netaisytas) 26733255_10210352723566375_367491693_o

Man asmeniškai inhalaitorius patraukė akį dėl savo kelių paskirčių, kad galima ne tik inhaliuoti, bet ir išsivalyti nosytę. Prisipažinsiu, mano mergaitei nosies valymo procedūra yra tikrai labai nemėgstama, bet su omron duobaby nosies aspiratoriumi galima ženkliai paprasčiau, švariau bei greičiau išvalyti nosį negu su įprastu aspiratoriumi. Labai smagu, kad šis inhalaitorius turi net dvi galvutes, tad galima gydyti skirtingus kvėpavimo takus atskirai. Pats traukimas yra ganėtinai stiprus, tad pagerėjimas jaučiasi jau kone po keletos minučių. Kas liečia kainą: ji yra galbūt ne visiems įkandama, bet daiktas tikrai vertas kiekvieno cento, be to perkamas ne keletai dienų ar keletai mėnesių, o keleriems ir daugiau metų. Kaina Lietuvoje yra net pigesnė palyginus su užsienyje esančia, be to gaunate garantiją net 3 metams.

Inhaliatoriaus ieškokite vaistinėse ar parduotuvėse.

Kokybiškas, patvarus ir tikrai veiksmingas inhaliatorius. Dedu didelį pliusą ir nuoširdžiai rekomenduoju taip pat.

Didžiausi pliusai:

 • kompresinis inhaliatorius, turintis net dvi galvutes: gali gydyti viršutinius ir apatiniuskvėpavimo takus atskirai;
 • puikiai ir lengvai inhaliuoja, jaučiasi greitas rezultatas, palengvėjimas;
 • papildomai yra nosies aspiratorius (tinkamas net kūdikiams);
 • dėka nosies aspiratoriaus švelniai išvaloma vaiko užsikimšusi nosytė, to pasekoje vaikas pradeda lengviau kvėpuoti;
 • galima naudoti su eteriniais aliejais;
 • ypatingai padeda gydyti laringitą, , bronchitą, bronchiolitą, astmą.

Ačiū, kad skaitėte:)

1_29

1_27

1_26

 

 

 

8 Komentarai

 1. ilona
  2018-01-10 / 6:59

  sveiki, kiek jis kainuoja?

 2. Deimantė
  2018-01-10 / 15:51

  Sveiki, gaila kad per vėlai pamačiau jūsų straipsnį, prieš metus susirgome laringitu, ir gydytoja pasiulė nusipirkti inhaliatorių, skubėdama pirkti nepasiieškojau jokios informacijos ką geriau pirkti ir nusipirkau microlafe. Pridedu nuorodą koks 🙂 https://medactive.lt/lt/inhaliatoriai/29-microlife-neb-50b.html

 3. Met
  2018-02-01 / 14:56

  Na aš negaliu nieko pasakyti apie Omron duo baby, bet galiu rekomenduoti saviškį. https://www.gintarine.lt/inhaliatorius-neb-1000-microlife-n1/catalogstoredetail.aspx?ID=353715 Labai geras tuo, kad yra labai tylus, kas ir buvo pagrindinis kriterijus renkantis, nes kiek teko išbandyti kitų, tai jie leidžia tokį nelabai malonų garsą, į kurį vaikas kartais sureaguoja verksmu. Jis taip pat ir labai lengvas ir užima mažai vietos, tai jeigu vertinate praktiškumą, čia būtų pats tas pirkinys

 4. Aurelija
  2018-02-19 / 11:46

  Sveiki.Kai pirkome si aparata, tai patare, kad jokiu budu nenaudotume eteriniu alieju, nes jis, po kurio laiko naudojimo, uzkemsa varikliuka ir garantija NEBEGALIOJA. Taip pat gaila, kad skirta tik maziems vaikams, bandeme ieskoti, kad tiktu ne tik maziems, bet ir suaugusiems, bet neradome.

 5. po.lina
  2019-06-28 / 22:19

  Apie toki niekada nebuvau pagalvojusi, kaip ilgiau panadojus? ar esate patenkinta?

  • BabyBlog
   2019-07-03 / 22:36

   as naudoju daugiausiai Air 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.