Panglao Bamboo oasis – viešbutis pastatytas lietuvių Filipinuose

 

Sveikos, mamos,

Kaip dauguma jau žinote, su visa šeima atostogavome Filipinuose, o dar ten aplankiau savo labai gerą bičiulę Aistę, kuri prieš daugiau nei metus persikėlė gyventi į Filipinus. Čia atsirado ji ne šiaip sau – nusprendė ten pastatyti viešbutį. Kaip tarė, taip ir padarė. Prieš porą mėnesių jis atvėrė duris – Bohol saloje, Filipinuose ir vadinasi „Bambo Oasis Resort“ (čia Bookinge galite pasižiūrėti jo daugiau foto ir rezervacijas bei kainas: spausti čia. Kadangi buvau žadėjusi ją aplankyti, taip ir padariau. Todėl dabar noriu pasidalinti savo nuoširdžiais atsiliepimais apie šį viešbutį 🙂

Viešbutis yra 10 min. pėsčiomis iki jūros, ten yra laukinis paplūdimys, kuris man asmeniškai buvo gražiausias, kokį tik esu mačiusi. Bet galima pavažiuoti „traisiklu“ (na, čia tokie triračiai automobiliukai :D) už kelis Eurus ir atsidurti dideliuose paplūdimiuose su restoranais ir daugiau žmonių.

Viešbučio aplinkoje tikrai ramu, oras pasakiškas. Bamboo Oasis nėra labai didelis – kiek pamenu, apie 14-16 kambarių, bet visi su terasomis arba balkonais, erdvūs ir labai moderniai įrengti. Didžiausias pliusas – ten yra įrengtos virtuvėlės, kas yra labai patogu keliaujant su vaikais – galima pasigaminti maisto, išsivirti košių, striubytės. Visi reikiami įrankiai, puodai yra. Tiesa,  yra nemokamas geriamas vanduo kambaryje, kas tikrai didelis irgi pliusas (iš krano ten gerti negalima).

Privalumas dar tas, kad viskas yra ne viename kambaryje, o jų yra du – vienas miegamasis, kitas – svetainė su virtuvėle. Kambaryje gali sutilpti apie 4-5 asmenys, tad ir didesnėms šeimynoms čia patogu ir būtų.

Lauke yra erdvus baseinas, šiltas vanduo, negili zona vaikams. Patogūs gultai. Greitu metu atsidarys ir „barbekiu“ zona, kurioje bus galima pasikepinti jūros gėrybių ar kitų skanėstų čia pat.

Kaip atvykti?

Atvykimas į Hotel nėra sunkus. Patogiausias mano žiūrėtas skrydis: Vilnius-Stambulas-Manila (su Turkish Airlines – apie 400-600 Eur žmogui) ir tada Manila-Tagbilaranas už 30-40 Eur žmogui. Skrydis trunka apie 1,5 val. iš Manilos ir Jūs jau tarsi rojuje. Na… dar 10 minučių reikės pavažiuoti iki hotel, kas tikrai yra super, nereikia kažkur toli „trenktis“ :D.

Šiaip Panglao sala yra nedidelė ir susijungusi su Bohol sala. Saloje nėra per daug turistų, daugiausiai gal kitų azijiečių… kinų. Veiklos irgi yra: galima lėkti nardyti, snorklinti, važiuoti apžiūrėti įspūdingų krioklių, plaukti Laboko upe (kas man asmeniškai labai patiko), pamatyti gražią augmeniją, šokoladines kalvas, paplaukioti su rykliais ir aplankyti kitas, netoliese esančias salas (pvz., Virgin Island).
Galima užsisakyti pusryčius už papildomą mokestį, o prie baseino gurkšnoti kokoso vandenį.

Ar rekomenduočiau atvykti ir Jums? Be abejonės. Vieta tikrai labai gera, patogiai galima visur nusigauti. O šiaip ten taip gera, kad jau svajoju, kada vėl išeis ten nulėkti… 🙂

Facebook: https://www.facebook.com/PanglaoBambooOasis/ (copy-paste padarykit :D).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.