Šeimos gerovės centras: baseino ir pirties nuoma šeimoms Vilniuje ir Klaipėdoje

Sveikos, mielosios,

šiandien aš tikrai noriu Jus pradžiuginti tikrai šaunia rekomendacija – baseino ir pirties nuoma. Tikiu, kad mažai, kas busite apie tai girdėję. Tad kviečiu skaityti toliau apžvalgą:)

Prieš keletą mėnesių visai neatsitiktinai užmačiau facebook reklamą, kad galima išsinuomuoti baseiną tik sau, galvojau wow, kaip nerealu:) Tad su vyru suskubome išbandyti.

Pirmiausia labai patiko tai, kad yra ganėtinai patogioje vietoje – Vilniuje, netoli Ozo prekybos centro. O aplink tikrai yra vietų pasistatyti automobilį. Šeimos gerovės centras įrengtas labai jaukiai, kaip namai. Viskas prižiūrėta, kvepia švara. Yra didelis kamabarys, kuriame galima pasisedėti, išgerti arbatos, o vaikams yra žaidimų erdvė, kurioje pilna tikrai daug įvairių žaisliukų. Pats baseinas yra gana didelis, vanduo labai šiltas, siekia 33-35 laispnius šilumos. Dėl naujausių filtrų, vandenyje nėra beveik chloro, to pasekoje nei mums, nei mažąjai negriaužė nei odos, nei akyčių. Ir jokių alergijų nepasireiškė 🙂 Tad net su mažiausiais leliukais čia tikrai galima apsilankyti. Baseinas nėra labai gilus, lyg ir apie 160cm giliausioje vietoje. Vaikams ten galite rasti žaisliukų, plaukimui skirtų priemonių. Pati pirtis yra garinė, nedidukė, sakyčiau talpina apie 6-8 žmones, bet labai maloni, tad net mano mažoji ten net 10 minučių išbuvo. Perserengimo kabinose galima rasti vystymo stalą, plaukų džiovintuvą. Viskas padaryta ir įrengta tikrai patogiai, geram ir maloniam poilsiui.

Kodėl smagu pasirinkti tokią pramogą?

  • pirmiausia todėl, kad turėsite baseina tik sau (na arba sau ir draugams);
  • geras ir smagus laikas vandenyje – garantuotas;
  • kaina nėra labai maža, bet ir nėra labai didelė;
  • tiek vanduo, tiek pati patalpa labai šilta, tad tikrai nespėsite sušalti.

Rekomenduoju ten apsilankyti, nes laikas, kurį praleidome su vyru, o paskui su drauge ir jos mažylę atnešė tik teigiamas emocijas. Buvo tikrai labai smagu. Tikrai grįžime čia dar ir dar.

Daugiau informacijos ir kainas galite rasti čia: http://www.seimosgerovescentras.lt/

P.S. ten galima švęsti ir gimtadienius, nereali idėja, tiesa?:)) Ir Šeimos gerovės centras siūlo ne tik baseino, pirties nuomą, bet ir įvairias nėščiųjų, vaikų mankštas, baseino užsiėmimus, masažus. Tad rekomenduoju pasiskaityti ir apsilankyti, tikiu, kad ir Jums patiks ši vieta.

Su meile,
BabyBlog

1 komentaras

  1. Justė
    2022-04-27 / 23:32

    Būtinai apsilankysime! man itin svarbu šilta patalpų temperatūra, nes įprastai baseinuose tiesiog per šalta. Didelis pliusas ir automobilių parkavimo vietoms. Nes pastarąjį kartą po panašios pramogos buvo dingęs kuro bako dangtelis atrodytų menkniekis, tačiau tikrai nejauku važiuoti. Gerai, kad greitai gavau kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.