Sportas namuose kartu su kilo.lt

Mamos,

kurios iš Jūsų sportuojate namuose?:)

Juk, kai nėra galimybės sportuoti sporto klube, o sustiprėti, padailinti kūno formas vis tik norisi, tikrai galima rasti bent 10-20 min. dienos paroje ir šiek tiek paprakaituoti. Svarbiausia čia, manau, yra kiekvienos iš mūsų motyvacija. O laiko rasti tikrai galima (kai vaikas miega, žaidžia…ar net su pačiu vaiku galima pajudėti smagiai). Todėl, tikiu, kad mes, mamos, tikrai galima pasistengti ne tik dėl vaikų, bet ir dėl savęs. Juk stipri ir sveika mama – pati geriausia dovana vaikams.
2019m. priėmiau sau iššūkį sveikiau maitintis ir aktyviau sportuoti (nenustebkite, kad matysite daugiau įrašų ar gausite patarimų bei motyvacijos, kas susiję su sportu, kaip sakant bandysiu visas tinginiukes išjudinti:D). Šiaip pati užsiregistravau dar ir Kilo.lt svetainėje. Ten sudarė man ne tik mitybos programą, bet dar ir sporto, pritaikytą prie mano sugebėjimų ir galimybių, sportuojant namuose. Kol dar atsigaunu po traumos ir negaliu normaliai sportuoti su savo treneriu, tai namuose po truputi judu ir stiprėju. Lengvi, bet neprasti pratimai. O šiaip įdomu, gal kuri iš Jūsų irgi išbandėte tokio tipo programą? Ar pavyko pasiekti rezultatų?

Palinkėkit man užsispyrimo ir jėgų ir junkitės kartu pajudėti. Tegu, 2019 m. būna didžiausių ir sėkmingiausių pokyčių metai 🙂

P.S. Kilo.lt dabar yra net -75 % nuolada metinei narystei 🙂 Kam įdomu irgi išbandyti – puiki proga. Nes kaina gaunasi labai gera:)

Sotera

5 Komentarai

 1. Tinginiuke
  2019-08-09 / 15:47

  O as negaliu prisiversti sportuoti namuose. Na, padarau vadinamaja lenta, pritupimu ir viskas. Gal rekomenduotumete kokie sporto klubai naujamiestyje tokioms aptingusioms mamoms palankus?

  • BabyBlog
   2019-09-04 / 11:38

   Sveiki, my hero girdejau gerus atsiliepimus, dar reformatus geras:)

 2. Loreta
  2021-02-27 / 19:35

  Tikrai galima sportuoti ir namuose. Manau karantinas tai tik dar kartą įrodė. Net ir kas nepratę prie tokio sporto, pradėjo, nes kitų galimybių tiesiog neliko. Man labiau patinka bėgimas, ar bent ėjimas, tik turėjau traumą, tad dabar distancijos gerokai sutrumpėjo. Bet kelio girnelės įtvaras visuomet kuprinėje ir neretai iš darbo einu pėstute vien tam, kad palaikyti fizinį aktyvumą.

 3. Ilma
  2021-05-01 / 23:37

  Oi, mano mėgiamiausios spalvos apranga. Kur pirkote? Man patinka sport4u.lt elektroninė parduotuvė, nes randu visko laisvalaikiui ir žinomiausių gamintojų, kuriuos seniai myliu.

 4. Ieva
  2021-12-18 / 16:57

  Kaip man patinka tokie pozityvūs ir motyvuojantys įrašai. O moteriškas tampres aplamai laikau vienu geriausių išradimų ne tik sportui, bet ir kaip namų bei laisvalaikio drabužį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.