Testavimo projektas: visos sąlygos norint testuoti nemokamai produktus

Čia rasite visą informaciją+sąlygas tiems, kas žadate dalyvauti testavimo projekte:

 

  1. Produktus testavimo projekto dalyviams siunčia gamintojas/įmonė. Kiekvienas dalyvis įspareigoja pateikti savo tikslų adresą (vardas pavardė, telefonas, tiksli gyvenimo vieta, pašto kodas), kad būtų galima išsiųsti produktus. Siuntimo kaštus dengia siuntėjas.
  2. Produktai testavimo projekto dalyviams suteikiami visiškai neatlygintinai ir nemokamai už apžvalgą ir nuotraukas.
  3. Kiekvieno testavimo metu yra nustatytomas laikas per kiek laiko turi būti išbandytas produktas/ui ir kada turi būti vėliausiai atsiųstos apžvalga+nuotraukos.
  4. SVARBU: apžvalga turi būti nuoširdi, išsami ir sudaryta bent iš 4-5 sakinių, parašyta be klaidų, lietuviškomis raidėmis. Organizatorius netaiso tekstų ir jų neapdoroja.
  5. Nuotraukose turi aiškiai matytis produktas/ai (jeigu gaunate 3 produktus, visi ir turi būti vienoje nuotraukoje). Nuotrauka šviesi, nesusiliejusi, su fokusu. Horizontalios padėties. Labiausiai džiaugiamės, kai nuotraukose galime pamatyti kartu su produktais ir testuotojų veidus:) Reikia atsiųsi min. 2 nuotraukas.
  6. SVARBU: neatsiuntus laiku apžvalgos bei nuotraukų, suteikiama dar 5d. testavimo pratęsimo laikotarpis, jeigu po jo testuotoja atsisako, ar dėl kažkokių priežasčių neatsiunčia (apžvalgos+nuotraukų), testuotoja sutinka su tuo ir yra kartu įpareigota apmokėti visus patirtis kaštus, išlaidas siuntėjui (gamintojui, įmonei). Testavimo organizatoriu (Babyblog), perduoda visą informacija apie sąlygų nesilaikymą siuntėjui ir jis turi pilną teisę susisiekti su testuotoju ir iš jo išsireikalauti siuntimo išlaidų + produktų sumos.  Testavimo organizatorius nesikiša į iškilusius ginčus, o tiek perduoda informaciją.
  7. Visa atsiųsta testuotojo informacija ir medžiaga tampa Babyblog organizatoriaus nuosavybe (nuotraukos ir apžvalga), kurią gali naudoti reklamos ir kitais tikslais, perduoti tretiems asmenims.
  8. Jeigu nuotraukose matosi vaiko ar suaugusio žmogaus atvaizdas, testuotojas sutikdamas dalyvauti projekta sutinka, kad tie vaizdai būtų naudojami neribotai, nealygintinai Babyblog ir jo partnerių reklamos ir kitais tikslais.
  9. Visos testuotojų apvžalgos su nuotraukomis yra talpinamos: Produktų testavimas – Babyblog.
  10. Registracija į testavimus vykdoma per Babyblog Facebook paskyrą: (8) BabyBlog – apžvalgų tinklaraštis | Facebook.

 

Organizatorius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.