Lieparo leidyklos knygų apžvalga: kurios paliko man įspūdį?

Sveikos, mielosios,

prieš kurį laiką gavau iš leidyklos Lieparas  paskaityti keletą knygų, tad noriu su Jumis pasidalinti savo trumpais įspūdžiais apie jas.

  • Pirmoji knyga: Vytauto Petkevičiaus „Sieksnis, Sprindžio vaikas“. Tai yra labai linksma istorija (pasaka-nepasaka), kuri apima senesnius laikus, senolių išimtį, pamoko ir kartu prajuokina. Skaityti galbūt nebuvo labai lengva, nes knygoje tikrai galima sutikti jau šiuolaikinėje kalboje retai bevartotinus žodžius, bet praplėsti žodynui, tai tik į naudą, tiesa? Man patiko, kad šioje knygoje yra daug dėmesio skiriama į vertybes ir kartu siekiama skaitytojui suteikti geras emocijas.
  • Saulės spalvų poringės: Liuda Petkevičiūtė (Geltona I dalis, Geltona II dalis ir Raudona): šiose 3 knygose jautėsi tikrai labai platus lietuvių žodynas ir tiesa pasakius, buvo labai sunku skaityti, o vaikui suprasti. Bet tuo pačiu tai puikios knygos, kurių metu galima plėsti savo ir kartu vaikų žodyną, susipažinti su išskirtiniais lietuviškai žodžiais. Iš tiesų šiose knygose visos mintys ir temos sukasi apie spalvas, o konkrečiau apie raudoną (Raudona) ir geltoną (Geltona I ir Geltona II dalys). Ir tomis spalvomis aprašomi iškalbingai daiktai, augalai, kuriamos pasakos-istorijos. Dar, svarbu paminėti, kad visos šios knygos yra labai įdomiai įliustriuotos, labai smagios ir išskirtinės. Kol vaikui skaičiau, jis žiūrėjo į paveikslėlius, klausinėjo, kur kas yra ir kodėl. Vaikas buvo susidomėjęs, žingeidus, kas yra labai gerai.
  • Rainis atbulainis: Liudas Petkevičiūtė. Ši knyga labiausiai patiko dukrai, vien todėl, kad ji apie katiną, o kačiukus ji labai mėgsta (neveltui turime vieną namuose:D). Knyga parašyta eiliuotai ir skambiai. Visa istorija eina apie katiną ir jo nuotykius. Istorija pamokanti, leidžianti susimąstyti. Patiko, kad knygos gale galima rasti įvairių mįslių, prietarų, net keletą dukra išmoko iš jų.

Trumpai tariant Lieparo leidyklos knygos yra išskirtinės, savo žodynu, skambesiu ir kartu vertybėmis. Tai knygos, kurias iš tiesų nėra labai lengva skaityti, bet kartu ir labai įdomu. Jeigu norite praplėsti žodyną, išmokti kažką naujo, paliesti vertybes – tai knygos puikiai tiks Jums.

Kur įsigyti? E-parduotuvė | Lieparas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.