Top 5 knygos vaikams skatinančios kūrybiškumą bei norą mokytis| babyblog.lt

Sveikos, mamos,

noriu su Jumis pasidalinti 5 tikrai šauniomis knygomis, kurios mums su dukryte labai patinka, kuriose pilna idėjų arba leidžia kažką naujo išmokti.

Šios knygos patiks tiems, kas:

 • norite praleisti daugiau laiko su vaiku
 • norite kartu su vaiku pasimokyti
 • pritrūkote idėjų, ką veikti su vaiku namuose
 • norite, kad vaikas kažkuo užsiimtų, turėtų veiklos
 • norite pažinti mus supančią aplinką
 1. Mūsų pati mylimiausia knyga – „Vaikų rankdarbiai“. Šioje knygoje yra net 130 paprastų bei orginalių idėjų, ką galima nuveikti su vaikais. Idėjos tikrai labai smagios, kartais tokios paprastos ir nereikalaujančios daug pastangų ar medžiagų gamybai. Viskas aiškiai parašyta, atvaizduota step by step, kaip daryti. Informatyvi, spalvinga ir tikrai vertinga knyga. Manau čia tarsi „Must buy“ produktas kiekvienai mamai:). Ją galima rasti čia: spausti čia.  Esu mačiusi ir „norfoje“, bet tikiu yra ir knygynuose:)
 2. „Mano didžioji užduočių knyga“. Tai knyga, kurioje yra daugiau nei 150 įvairiausių užduočių, lipdukų.  Knyga pilna tikrai labai  smagių užduočių vaikams. Puikiai tiks kelionėms, bet ir pravers ir šaltais žiemos vakarais. Be to tikrai gera dovanų idėja mažiausiems. Tiesa, rašo, kad tinkama nuo 5 m. Bet su mamų pagalba galima tikrai ir 3-čiams pritaikyti. Ryški, spalvinga ir labai įtraukianti užduočių knyga. Ją galima rasti internetu čia: spausti čia. Norfoje beje mačiau jai akcija buvo (gal dar yra:D) -5,99 Eur.
 3. „Pirmieji mano atradimai“. Tai knyga, kuri leis pažinti mus supančią aplinką, leis išmokti skaičių, raidžių, formas, priešingybes bei spalvas. Didelė, storesnių lapų, spalvinga ir interaktyvi knyga, ypatingai patiks patiems mažiausiems jau nuo metukų (aišku, mamos turės padėti ir pamokyti:D). Ją galima rasti čia: spausti čia.  Dabar kaip tik akcija – 8 Eur, šiaip virš 13 Eur kainuoja.
 4. „Iliustruotas žodynas“. Knyga man labai patiko, pirmiausia todėl, kad puiki mokytis bei tobulėti. Tikriausiai į ją sudėta viskas, kas tik mus supa, visos dalys, visas maistas:D, tiesiog visa aplinka. Puiki mokytis su vaikais daiktus, reikšmes, pažinti savo aplinką. Kas dar šaunu – parašyta net 4 kalbomis, tad galima ir kalbų pasimokyti. Ją galima rasti čia: spausti čia.
 5. Įspūdingiausi pasaulio statiniai – popieriniai žaislai“. Knyga ypatingai patiks didesniems vaikams, nes galės sukonstruoti net 10 garsiausių pasaulio pastatų nuo Eifelio bokšto iki Didžiosios kinų sienos. Smagus užsiėmimas, kurio metu galima pasimokyti bei pažintį įžymiausius statinius. Ją galima rasti čia: spausti čia.

Tai tokios mūsų šiuo metu mėgstamiausios knygos:) Tikiuosi, kad atrasite ir Jūs kažką naujo ir patinkančio.

Jeigu turite ir Jūs rekomendacijų – labai lauksime komentaruose po šiuo straipsniu:)

Su meile,

Babyblog

 

 

 

5 Komentarai

 1. Miglė
  2019-01-02 / 20:32

  Super knygutės, taip pat nemažai įdomių užsiėmimų skirtingo amžiaus vaikas 501 būdas kaip atitraukti vaiką nuo televizoriaus ar kompiuterio ekrano https://m.knygos.lt/product/28690. Galima rasti įdomių žaidimų tiek vienam, tiek idėjų mažųjų draugų kompanijoj.

 2. Anonimas
  2019-01-02 / 21:04

  Didzioji uzduociu knyga-mus favorite! Is parduotuves ve knygekes negriztam niekada, labai sudomino rankdarbiu knygele, pirksim.

 3. Dovi
  2019-01-02 / 21:58

  Turim didziaja uzduociu knyga,gavo is tetos kaledu proga lb patiko iek sunui tiek man idomi knygute 🙂

 4. Ewelina K.-G.
  2019-01-23 / 7:45

  Aciu labai. Nors mano mazoji dar permaza shitoms knygoms, bet ash jau jas turiu. Kolkas dabar jai labai patinka jas vartyti. Ateity turesim daug uzsieminu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.