Visa tiesa apie japoniškas sauskelnes. Ar verta pirkti? Ir kur pigiausiai jas rasti

Visa tiesa apie japoniškas sauskelnes. Ar verta pirkti? Ir kur pigiausiai jas rasti.

Ne tik dažnai matau įvairiausiuose formuose, socialiniuose tinkluose diskusijas apie japoniškas saukelnes, kaip Moony, Merries ir t.t. Bet ir pati gaunu asmenines žinutes. Dažniausiai klausimai skamba taip: “už ką tiek mokėt”, “ar tikrai jos tokios geros, kaip visi sako”, “ar tikrai vertos jos tų pingų” ir kiti panašūs klausimai. Pabandysiu mamiškai paaiskinskinti is savo suvokimo prizmes:D Ir noriu pabrėžti, kad tai visiškai mano asmeninė nuomonė neįtakota jokių žmonių.
Japoniškos sauskelnės Moony buvo dukrytės pirmosios sauskelnės, kurias naudojau jau pirmosiomis minutėmis po gimimo. Pirkome jas dėl bandos jausmo. Draugės-mamos minėjo, kad jos brangiausios ir todėl geriausios, tai ką mes prastesni tėvai, nepirksim vaikui, kas geriausia? Tai pirkom. Iki tol nebuvau lietųsi kitų sauskelnių. Todėl man nebuvo kažkas wow tos sauskelnės. Net nežinojau, kada būna kažkas wow:D Tiesiog paprastas “pampersas” ir tiek, man tada buvo svarbu, kad atliktų savo „darbą“. Bet kai pradėjo lankyti draugai, artimieji ir pradėjo nešti įvairiausių gamintojų sauskelnes dovanų, pradėjau šiek tiek gaudytis, kas ir kaip…nepamirškim ir to, kad auginau labai alergišką vaiką ir to pasekoje tapau tinklaraštininke:D.
Žodžiu!:D Per keletą metų esu rankose turėjusi gal 15 skirtingų sauskelnių, vienos panašesnės į kitas, kitos net labai skiriasi nuo kitų. Vienos pilnos tampa, kaip akmuo, susidaro gumulas, kitos pradeda kabaliuoti, kaip maišas:D Vienos labai švelnios, kitos šiurkštokos, vienos turi kvapą, kitos visiškai ne. Tad išbandžiusi nemažai ir sudėjus pliusius bei minusus, naudojojau er šiuos metus labiausiai realiai tik du gamintojus: japoniškas ir vienas ekologiškas. Vienas iš jų yra Moony. Mano asmenine nuomone tai vienos geriausių sauskelnių rinkoje. Ir visiškai nuoširdžiai. Sakyčiau tobulos, bet nenoriu per daug prigirti, sakysit paskui, kad viską pagražinu, bet tiesa yra tokia.  Bekvapės, puikiai sugeria, net pilnos yra minkštos ir švelnios, niekur neveržia, puikiai limpantys lipdukai, niekad neprabėga per šoną. Tinka net labai alergiškiems vaikams.

Moony yra dviejų tipų: paprastos ir natural, sauskelnės arba sauskelnės kelnaitės. Man asmeniškai abi rūšys labai patinka, bet jeigu reikia rinktis, kurios šiek tiek labiau patinka – imčiau natural. Bene geriausios sudėties sauskelnės, pagamintos iš 98% medvilnės, nu belenkaip švelnios, malonios, puikiai sugeria ir jokio diskonforto nesuteikia. Tikros favoritės mano. Mažiausiai iš japoniškų sauskelnių patiko Merrries. Šiaip kaip ir viskas gerai, bet pvz. jų sauskelnės – kelnaitės palyginus su moony yra storokos. Tad renkuosi dažniausiai moony. Labai patinka, kad kelnaičių kraštai labai tamprūs, švelnūs, tad lengva užmauti, o kai reikia keisti jas – lengva nuplėšti kraštus.

Betkokiu atveju, jeigu piniginė leidžia – rekomenduoju naudoti japoniškas sauskelnes, jeigu ne – tai bent nakčiai, kada ilgiausiai vaikas išbūna su sauskelnėmis ir kada reikia didžiausio komforto jausmo. Jos yra tikrai labai geros ir labai mėgstamos, ne tik mano dukrytės, bet ir daugelio Lietuvos vaikų.

Dabar nemažai kas pradėjo pardavinėti sauskelnes, bet kiek žinau, pačią mažiausią kainą siūlo www.brillante.lt (tarp kitko jie yra japoniškų sauskelnių atstovai Lietuvoje, tai jų sauskelnės yra didžiausiose prekybos centruose tik jau kita kaina), aišku galite pirkti ir parduotuvėse, būną irgi akcijų, bet mažesnės kainos nesu kažkai užmačiusi, be to atveža į namus nemokamai, kai perki daugiau pakuočių.

Seniau moony kainavo netoli 30 eur, dabar apie 15 eur. Pirmojo dydžio pakuotėje yra net 90 vnt sauskelnių. !!! Tad gaunasi realiai labai nebrangiai tos sauskelnės, nors sudėtis viena iš geriausių.
O ar jūs esat japoniškų sauskelnių fanai?:) Tai atsakant į klausimą, ar verta pirkti – tikrai taip. Sudėtis super, sugeriamumas labai geras, patogumas tobulas, geros jos, ką čia bepridursi:)!

Babyblog

7 Komentarai

 1. Ieva
  2018-06-14 / 12:15

  Nežinau kas mano japoniškom sauskelnės buvo blogai, bet kaip jas naudojau per jas ištisai per bėgdavo. Man asmeniškai dėl savo tokio minuso labai nepatiko.

  • Darja
   2018-12-27 / 23:06

   Vat ir pas mus praleidzia, nezinau kodel.. bandau Genki! Gal kuri nors esat bandziusi?

 2. Liucija
  2018-06-15 / 23:19

  Man moony sauskelnes tai pat pačios geriausios, nuo pirmo dukrytes mėnesio naudojam ir Jie tikrai verti savo pinigu. Ir aš tai pat užsakau iš brillante svetaines. Tikrai vieni pliusai, ir kas labai svarbu kad užpakaliukas nešunta

 3. Jolita
  2018-08-01 / 23:05

  Iš japonišku sauskelnių esu visas išbandžiusi,bet labiausiai patinka moony. Su jomis auginu antrą vaiką. Manau kol kas nėra pakeičiamų

 4. Sandra
  2018-08-06 / 10:07

  Turiu įvairių japoniškų higieninių įklotų. Nepasakyčiau, kad kažkuo ypatingi, dažnai net prasčiau „atlieka darbą“ už pagamintus artimesniuose kraštuose. Tai sunku suprasti, kuo sauskelnės ypatingesnės už kitas…

 5. Audra
  2019-03-04 / 14:58

  4 mėnesius bandėme visas rūšis ir tiesiog atsibodo kiekvieną kartą naktį kūdikį perrengineti- visada būdavo šlapias šonas. Naudojame dabar kitas ir ne sykio nesusidūrėme su tokia problema. Aš matau čia tik reklama ir matyt piniginį paskatinimą, nes nurodytoje internetinėje parduotuvėje tikrai jos ne visada pigiausios ir ypač jau šiek tiek didesnių kūdikių.

 6. Greta
  2019-04-17 / 9:54

  Musu pirmosios sauskelnes taip pat buvo Moony, taciau nusivyliau jomis. Galbut kokybe suprastejusi, taciau ju isore nuolat budavo dregna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.