Vonelė kūdikiui: kodėl pasirinkau STOKKE gamintojo?

Kadangi man tikrai daug mamų rašė ir klausė dėl vonelės pasirinkimo, dalinuosi savo apžvalga ir sprendimu, kodėl pasirinkau būtent šią Stokke gamintojo vonelę su stovu. Pirmiausia pradėsiu nuo to, kad mūsų vonios kambarys yra labai mažas apie 4m2, todėl reikėjo kompaktiško sprendimo. Stokke Flexi Bath vonelė čia buvo favoritė, nes ji susilanksto ir užima labai nedaug vietos. Nemačiau kitokio varianto, o ir geri draugių atsiliepimai apie ją tikrai sugundė įsigyti. Tęsiant toliau, vonelės privalumas dar tas, kad galima pasiimti su savimi (jeigu kada kur keliausite), ar smagioms maudynėms prie jūros gali priversti :). Kita privalumas (papildomai įsigyti galima) – „kojos“. Kadangi turiu problemų su nugarą, lankstytis man tikrai nėra nei gerai ir patogu. O kai vonelė aukštai, stabiliai ir saugiai stovi, nebereikia lankstyis, būti pastoviai pasilenkus prie kūdikio, tad, kas liečia sveikatą man čia vėl gi privalumas. Galiausiai nulėmė sprendimą kokybę, pats gamintojas. Stokke, jeigu ką jau gamina, tai jau gamina gerai, iš tiesų tai metai iš metų patikrintas gamintojas. Bet svarbu dar paminėti tai, kad pastebėjau vieną minusą, kad reikia šiek tiek jėgos užmaunat (tas gumas:D) vonelės ant stovelio (jeigu perkate jį, čia aktualu tai), bet tai yra padaryta, kiek žinau, dėl stabilumo ir saugumo, tad tas minusas tampa, kaip ir dideliu privalumu. Kas liečia kaina – manau, kad tikrai advekvati (dabar ir nuolaidų galima užgaudyti).
 
Mano verdiktas 10/10. Puiki vonelė, užimanti nedaug vietos, stabili, saugi ir kokybė 10 balų. Gal kas tokią turit? pasidalinkite savo atsiliepimais:)
 
Kur įsigyti? www.babycity.lt 
 
#vonele #stokke #babycity #apzvalga #rekomendacija #reklama

4 Komentarai

 1. Eglė
  2021-02-15 / 15:39

  Sveiki, naudoju vonelę Stokke, nuo to laiko, kai vaikui suėjo 1 m. Prieš tai naudojau į komodą įleistą vonelę, kuri labai pasiteisino taip pat. Man aktualu buvo dėl vietos taupymo vonioje, kai vonelė nenaudojama; taip pat dėl vandens kiekio ir aišku daikto patvarumas. Tai šita vonelė man atsipirko 110 proc. Mano sūnui dabar 2,5 m, bet berniukas yra aukštesnis nei bendraamžiai. Naudojam ją ir dabar, jaučiamės saugiai, stabiliai ir patogiai. Dedame vonelę į dušą, jame ir išleidžiame vandenį. Geresnio varianto neįsivaizduoju turint apskaičiuotą vietą vonios kambaryje. Kai pasinaudojam, sulenkiam, susegam ir stovi kampelyje ant kilimėlio.

 2. Liucija
  2022-02-01 / 20:25

  Laba diena, Nezinau ar galima cia parasyti, jei ka istrinsyte. Labai ieskau nusipirkti nauduota vonele Stokke su kojomis, Nebrangiai. Buciau labai dekinga. Pasiulymus rasykite 867607692

 3. Kotryna
  2022-08-20 / 10:38

  Laukiame ir mes gimstant mažojo stebuklo. Maudynės labai aktuali tema. Ar mažiukus maudote vonios kambaryje, ar vonelę nešate į kitą kambarį? Kokia patalpos temperatūra turėtų būti, kad nesušaltų? Galvoju, jog vonios ventiliatoriai su drėgmės jutikliu turėtų pasiteisinti, nes kai maudausi aš, labai prigaruoja ir vonioje labai daug drėgmės. Žinoma, vaikučiui tokio karšto ir bėgančio vandens nebus, bet noriu viską išsiaiškinti ir išspręsti nesklandumus dar iki gimimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.