Apsilankymas Fuengirolos Bioparc’e (zoologijos sode)

Sveiki,

mes vis dar leidžiame laiką su visa šeima Ispanijoje, o kad laikas neprailgtų, nusprendėme apsilankyti ir kraštiečių pamėgstame Bioparke, esančiame Fuengiroloje. Šis parkas paliko ne tik man, bet ir dukrytei didelį įspūdį. Pirmiausia todėl, kad ten yra tiek daug bedžionių…visokiausių rūšių. WOW. Bet čia ne tik jas galima pamatyti, galima pasigrožėti įvairiais paukščiukais, gyvūnėliais, tigru, krokodilais ir kitais gyvūnais. Labai smagu, kad ten gyvūnams yra suteiktos puikios sąlygos gyventi, daug vietos ir pridaryta įvairiausių karstynių, vandens telkinių. Nors gyvenimas niekad neprilygs laisvėje, bet ten tikrai labai daug dėmesio yra skiriama gyvūnų komfortui.

Pats parkas labai erdvus, tvarkingas, visur žaluma. Kas keletą valandų galima eiti pas gyvūnus su palyda, juos apžiūrėti iš arčiau. Smagu, kad kai lankėmės nebuvo per daug žmonių, tad buvo šiek tiek ramiau. Galėjome be didelio šurmulio pasivaikščioti zoologijos sode.

Tad, kas būsite netoli Malagos, būtinai nulėkit – vertas dėmesio zoologijos parkas:)

Daugiau informacijos: https://www.bioparcfuengirola.es

1 komentaras

  1. Sigita
    2023-10-27 / 12:52

    o jūs pas save neturit darželio kokio, gėlynėlio? jūs tokie veiklūs, labai faina šeima, atrodo, kad užsiimat su vaikais viskuo ką įmanoma;) šaunuolė. bet kokia kaina ..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.