Apsipirkimas internetu: kur įsigyti prekes mažesne kaina ir kaip jas gauti į Lietuvą?

Labas rytas, mamos 🙂
Pripažinkite, bet yra tam tikrų daiktų, kaip žaislai, drabužiai, kurie tam tikrais atvejais yra daug geresnėmis kainomis užsienyje negu Lietuvoje. Deja tokia tiesa…Kad jau mano dukros gimtadienis, nusprendžiau dovanas jai nuo mūsų tėvelių, močiučių užsakyti iš Vokietijos. Kodėl? Nes ten papraščiausiai pasirinkti žaislai buvo pigiau. Pasirinkome dovanoti lėlė Annabelę ir jos aksesuarus, kadangi pamačiau, kad jau atėjo laikas ir noras žaisti su tokio tipo lėle, matyt sesės laukimas įtakojo:D Tai visi lėlės Anabelės aksesuarai ir pati lėlė buvo daug geresnėmis kainomis Vokietijoje, o dar ir ant papildomų nuolaidų užtaikėm (windeln.de puslapyje, kam įdomu). Deja ši parduotuvė prekių nesiunčia į Lietuvą, bet tam yra sprendimas – prekių persiuntimo platforma, kurią šiandien ir noriu parekomenduoti Jums  PirkEU prekių pristatymą. Man jie NEREALIAI patiko. Kodėl? Ji suteikia galimybę užsisakyti prekes net iš tų Europos internetinių parduotuvių, kurios nepristatinėja prekių pas mus. Užsisakinėjan pirmą kartą, visa info buvo super aiškiai pateikta, kai tik užsakymas atėjo pas juos, iš karto gavau žinią, kai atsirado jau Lietuvoje vėl gavau jų laišką, realiai galėjau stebėti non stop, kur yra mano užsakyta siunta. Viskas patikimai, aiškiai, saugiai. Patiko dar tai, kad yra keli pristatymo būdai, tiek kurjeriu, tiek paštomatu, tiek atsiėmimo punkte galima atsiimti. Kainos nesikandžioja, ypač apsimoka per juos pirkti nedaug sveriančius daiktus, na arba tokius, kurie yra ženkliai pigesni svetur, negu pas mus. Kiek sumokėjau už pristatymą? Pas mus buvo 3 siuntos didelės (viena iš windeln.de, dvi iš uniqlo.de), bendras svoris siekė apie 10kg, kainavo 20 eur (tai atvežimas+pristatymas man į namus tiesiai). Sutaupiau bendroj sumoj apie 70 Eur, dar gavau to, ko nėra LT, tad tikrai apsimokėjo. Beje užsisakinėjaui ir iš savo pačio mylimiausio puslapio UNIQLO apatinių ir liemenėlių (nesu geresnių atradusi per visą savo gyvenimą, čia rimtai:D atradau Malaizijoje juos. Belenkokios rekomendacijos, mamos:D kas norit super patogių, be jokių ten siūlių, kosmiško komforto, tai tikrai patiks), jie deja neturi LT prekybos, bet galima apsipirkti jų Vokietijos internetinėje parduotuvėje ir pristatymui nurodyti Pirkeu suteiktą sandėlio adresą.  Kam įdomu, įmesiu nuorodą tikslių modelių komentaruose. O šiaip @PirkEU super gerai dirba. Nereikia nieko per daug daryt, tik jų adresą panaudoti pristatymui užsakymo metu. Nuoširdžiai rekomenduoju jų paslaugas, pristato jie ne tik iš Vokietijos, Anglijos, bet ir iš Italijos, Lenkijos bei Prancūzijos. Labai labai super.
O dabar sakykite Jūs, ar apsiperkate internetu? Mėgstate paieškoti geresnių kainų, pasiūlymų užsienyje?:) Gal kas irgi naudojatės PirkEU paslaugomis? Kokia Jūsų patirtis?:)

2 Komentarai

  1. Aušrinė
    2022-05-24 / 10:19

    Aš vis dar privengiu užsienio parduotuvių, nes netikus dydžiui ir siunčiant pakeitimui, tenka nemažai susimokėti, tad stengiuosi ieškoti geriausios kainos Lietuvoje. O aplamai internetu perku kone viską, išskyrus maisto produktus. Jau ruošiuosi užsakyti mokyklines prekes kitiems mokslo metams, nes man darbui kanceliarinių priemonių pritrūko https://eurobiuras.lt/lt/60-imautes tad tuo pačiu užsakymu supirksiu viską ir ramiai atostogausime.

  2. Evelina
    2023-01-25 / 9:07

    Ačiū už patarimus. Kartais sunku Lietuvoje rasti pigių prekių, o apsilankius užsienio (ypač Amerikos parduotuvėse, tų nebrangių ir kokybiškų prekių tiek daug…) Bet esu atradusi ir lietuviškų lobių. Štai, mano pradinukui reikėjo kuprinės į mokyklą. Nesunkiai ją radome https://kanceliarinesprekes.lt/358-mokyklines-kuprines. Nemažas pasirinkimas. Yra ir daugiau tų parduotuvių, tik neretai reikia pasiknaisioti ir atrasti tai, kas patinka!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.