Aretės 5 m. gimtadienis namuose: šventės atributika, tortas ir t.t.

Sveikos, mielosios,

lapkričio 10d. Aretei sukako 5-metukai. Deja dėl esančio karantino, teko mini šventę pasidaryti tiesiog namuose su namiškiais. Vis gi vaikai mėgsta gimtadienius, o nors vieną dieną metuose norisi juos tikrai nustebinti ir pradžiuginti.

Pagal dukrytės reakcijas supratau, kad mano suorganizuota mini šventė puikiai pavyko, vaikas laimingas, dėkingas, tas juk ir svarbiausia:) Kadangi nemažai sulaukiau klausimų, kas iš kur ir kodėl, pateiksiu sąrašą ir kartu savo rekomendacijas, galbūt pasinaudosite ir Jūs savo artėjančioms šventems.

  1. Šventinė atributika, lėkštutės, papuošimai ir visą kitą: sakiausi iš internetinės parduotuvės Šventės vaikams, nes ten tikrai didelis pasirinkimas įvairiausių dekoracijų, indų skirtingomis temomis, tad tikrai galima atrasti viską, ko tik gali prireikti šventei. Maniškė Elzos fanė, tad visuas dekroacijas rinkausi būtent Ledo šalies. Pasirinkimas buvo labai didelis. https://sventesvaikams.lt/
  2. Tortas. Kadangi mano dukra tortų šiaip nevalgo, bet torto „elziško“ vis tiek norėjo (kaip bebūtų gimtadienis be torto, negimtadienis:D), tai sugalvojau užsakyti kitokio tipo, visiškai netradicinį tortą, kuris pagamintas iš šokolado, o sudaužius jį spec. plaktuku, viduje dar papildomai galima rasti saldainių. Tai buvo wow. Kiek įspūdžių, labai patiko dukytei (o iš aš savo gimtadieniui jokio kito tiesa nebenoriu irgi:D, nes labai skanus ir smagi pramoga:D). Užsisakinėjau pas Boom tortai: https://www.facebook.com/boomtortai.
  3. Suknelė. Iš tiesų sulaukiau nemažai klausimų, iš kur Aretės suknelė. Pirkau iš Aliexpress, kokybė tokia so so, turime dar vieną iš H&M, kaina aišku 3x didesnė, bet kokybė ženkliai geresnė. Bet, kam reikia ali nuorodos (mums jau spėjo suplyšti po karto:D), tai dalinuosi: spausti čia.
  4. Balionai: kaip ir kiekienais metais bei kiekvieną šventę balionus užsakynėju pas Pooh balionai. Jie patikimi, atveža visada sutartu laiku, jau gal 3 m. tik iš ten imu. O ir turi labai daug įvairiausių balionių, didelis pasirinkimas, daro įspūdingas puokštes, arkas. Tikrai super jie. Didžiausios rekomendacijos. Jų kontaktai: https://www.facebook.com/poohbalionai/.
  5. Maistelis:

Tai tiek informacijos, jeigu kils klausimų, drąsiai rašykite man 🙂 Čia ar per Babyblog facebook paskyrą (babybloglt).

S.

 

1 komentaras

  1. Adelė
    2021-11-21 / 22:01

    Mes ir panašią turėjome kai buvo ant bangos Elza ir Ana. Ir lygiai taip pat manau, kad į tokius drabužius daug investuoti nereikia, nes jie labai laikini, vaikų mylimi herojai greitai kinta. Moterims stilingos suknelės yra privalomos, na, mažosioms damutėms taip pat, pas mus ko gero dukra net daugiau suknelių turi nei aš. Reikia labiau save mylėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.