Bissell SpotClean HydroSteam Pro valantis siurblys garais – ar verta įsigyti?

Sveikos, mielosios,

šiandien papasakosiu apie prietaisą, be kurio aš nebeisivaziduoju savo kasdienybės. Tai visiškai – mamų „MUST HAVE“ pagalba:) Ir vVienintelis dalykas dėl ko dabar gailiuosi, kad jo neįsigyjau anksčiau. Tai pradedam? Susipažinkite su Bissell SportClean HydroSteam Pro valančiu siurbliu.

Neišsiplėsiu į technines detales, nes tiek gamintojo puslapyje, tiek parduotuvių puslapiuose apstu aprašymų apie jį, bet pasidalinsiu mamiškai, kodėl šis siurblys vertas kiekvieno cento ir, kodėl turi atsidurti kiekvienos šeimos namuose, ypač tuose, kur gyvena vaikai ir augintiniai:)

Šio siurblio pagalba galima išvalyti baldus, sofas, čiužinius, vaikų išpaišytus kilimus, net ir batus:D Realiai, kiek pridirba vaikai visokių reikaliukų namuose – griebiat Bissell’į ir be vargo viską išvalot. Auksarankis prietaisiukas:D. Testavau ant praktiškai visko, ką radau namuose vaikų išterlioro, apgadinto – su viskuo susitvarkė.

Pirmas mano testas buvo baltas kilimas. Vaikas išpylė vitaminus su uogomis (Dr. Wolz Vitalkomplex sulčių pavidalo), patikėkite manimi, galvojau kilimui viskas…bet  sirubys susitvarkė!!! Teko praeiti keletą per jį, bet rezultatas tikrai labai stebinantis (pridedu prieš ir po foto, šiek tiek apšvietimas skiriasi, nes lempą pasijungiau pašviesti, kad geriau išsivalymai pasimatytų). Jeigu susitvarkė su uogomis, tai vadinasi gali įveikti viską? Net neabejoju, kad beveik, o gal ir praktiškai viską (ką testavau, viską įveikė:D).

Tai testavau dar ant vieno kilimo, kurį mažoji apipaišė flomasteriais (ne tais, kur išsiplauna, o tokiais štampukais-flomasteriais, tikrai netikėjau, kad išvalys, ypač tokią ryškią spalvą). Bet vėl gi – išsivalė viskas, kilimas kaip naujas. Galvoju, ok…pasižiūrime toliau.

Sofa….4 metus gyvename savo namuose, nevalėme nei karto:D O atrodė jau tikrai ne kaip…kiek visko mačiusi, na ką griebiau Bissell’į į rankas ir sofa – kaip nauja. Vanduo buvo aišku rudas:D Kiek daug nešvarumų pasimatė, net baisu:D Foto matosi tarsi „priterliota“, bet toks audinys, be to fotografavau tik po valymo, dar šlapia buvo, bet išvalė viską idealiai, matosi akivaizdžiai.

Pratestavau ir su UGG batais, nežinau, ar buvo galima (ar iš vis galima:D, bet kadagi atrodė jie labai prastai, surizikavau:D), tai irgi situacija pagerėjo, manau dar karto reiktų, būtų idealiai.

Šiaip šis siurblys gali valyti ir užuolaidas, čiužinius (juk kaip gerai pravalo visas bakterijas ir erkutes!!!), net ir kokius vaiko minkštus žaislus galima pragarinti ir taip dezinfekuoti juos.

Trumpai tariant – įvairiems namų nutikimams – didelė pagalba:) Panaudojimo būdų tikrai daug, o su vaikais, kokie namai be išdaigų ir kokių tai nutikimų:) Tikrai rekomenduoju, labai patiko.

Kam nereikia tokio didelio, ar „pro“ varianto, Bissell turi ir mažesnių panašaus tipo siurblių, tikiu, kad jie irgi puikiai valo. Reikės pabandyti, palyginti, pasidalinsiu įspūdžiais, jeigu pavyks tai padaryti:)

O šiaip sekite mano stories (babyblogsotera instagrame), manau dar ne kartą visokių testų įkelsiu ir parodysiu, kaip gerai dirba šis siurblys.

IR ATSAKANT Į PIRMINĮ KLAUSIMĄ, AR VERTA PIRKTI? 100 proc. verta. Tikrai nežinau, kaip gyvenau be jo iki šiol….

P.S. Visai pamiršau paminėti, kad rinkinyje yra 3 skirtingi antgaliai: didesniam plotui, mažesniam ir pvz. batams ar kokioms tai užuolaidoms tinkantis:) Ir pats siurblys važiuoja ant ratukų, patogu pervažiuoti į kitą kambarį:) Smulkemos, bet reikėjo paminėti, bet svarbiausia, kad veiksmingai valo ir tą tikrai gerai daro 🙂

P.S.P.S. Dariau maksimaliai butines foto, kad perteikti tikrai realius vaizdus. Foto neretušuotos.

Kur įsigyti? Prekybos centruose, pvz.  TOPOCENTRAS.LT

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.