Išbandžiau Nissan Qashqai e-POWER: tobulas automobilis šeimoms?

Sveikos, mielogios:)

Prieš beveik 10-metį stovėjau Ženevos automobilių parodoje šalia gražiojo Nissan GT-R, teko pažinti visą Nissan komandą, o šiandien turiu galimybę ne tik vairuoti Nissan automobilį (prieš 3 mėn. nusipirkau Nissan nediduką automobilį Dubajuje), bet ir dirbti su Nissan ir išbandyti jų naujausiąją Nissan Qashqai e-POWER automobilį.

 

Tai kokie mano įspūdžiai?

PO 3 savaičių kasdieninių kelionių po visą Lietuvą, Vilniaus gatves, galių drąsiai pareikšti, kad Nissan Qashqai e-POWER automobilis yra visomis prasmėmis – NUOSTABUS!!! Ant tiek gera, malonu ir patogu vairuoti….kiek daug įvairiausių naujovių, technologijų: e-PEDAL (kuris leidžia valdyti automobilį vienu pedalu), važiavimas elektra (be jokio išorinio įkrovimo, kraunasi pats), tylus, itin saugus (jis praktiškai pats gali viską daryti, važiuoti, sekti juostas….visiškai smart automobilis, o esant nelaimei, pats ir pagalbą iškviesti), važiuoji ir mėgaujiesi kiekvienu km.

Kas nepatiko?

 

Negalėčiau teigti, kad kažkas nepatiko. Bet ko norėtųsi daugiau – tai šiek tiek didesnės bagažinės, kai esi su 2 vaikais, tų daiktų ilgose kelionėse yra daug, bet šiaip jeigu jau nebenaudojate vežimo, puikiai tiks ji. Kompaktiškai susideda viskas:)

 

Šiaip automobilis tikrai labai smagus ir tikrai galėčiau pasakoti dar ir dar ir plėstis, bet reikia pajausti, reikia pabandyti, kad suprastumėte. Tai patogumo, kokybės ir prabangos automobilis, kuris puikus šeimoms. Važiuoji ir tikrai jautiesi, kad vaikus veżi saugiai. O dar garso sistema !BOSE❤️ Muzika groja super gerai! Ir tai tikrai pats fainiausias autobomilis, kokį esu kada vairavusi. Nuoširdžiai!!! Sėdynės, vairas viskas WOW, kaip apgalvota, kaip patogu.

 

Tikrai nuoširdžios rekomendacijos, beeeeveik tobulas automobiliukas ypač mažesnei šeimai <3

 

Babandykit ir JŪS:)

Ir Jūs galite išbandyti, ir Jūs galite atrasti šį automobilį, registruokitės nemokamam „test-drive“ čia: https://www.nissan.lt/bandomasis-vaziavimas.html, kai išbandysite, manau abejonių nebekils, kad tai autmobilis, kuris tikrai vertas tik didžiausių pagirų. Japoniškas autobomilis, japoniška kokybė ❤

 

 

4 Komentarai

 1. Anonimas
  2024-04-25 / 10:05

  eina sau kokio gražumo… ir kaip jums tinka, nuostabiai. spalvytė wow. užsisakysiu ir aš tą važiavimą internetu, ačiū:)

 2. Buy Essay rlm
  2024-05-12 / 18:09

  B tech biotech resume sample essaypro

 3. Gintas
  2024-05-28 / 17:09

  tokį naują gražų automobilį nuo pirmų dienų reikia prižiūrėti ir neapleisti.. priemonės jūsų automobilio švarai detailerplace.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.