GIMDYVĖS KREPŠELIS: ką pasiimti į ligoninę

GIMDYVĖS KREPŠELIS: po truputi jau ruošiuosi ir kraunuosi lagaminą į ligoninę. Kadangi tai antrasis gimdymas, jau šiokios tokios patirties turiu ir žinau, kas galėtų būti naudinga ir pravartu.
Sąrašas:
1. Naktinukai (patogūs žindymui)
2. Patogūs, laisvi laisvalaikio kostiumėliai (1-2vnt.)
3. Žindymo liemenėlė/s
3. Šlepetės
4. Rankšluostis
5. Įklotai į liemenėlę (4-6 vnt.)
6. Moteriškos sauskelnės (esant kraujavimui 4-5 vnt.)
7. Palutės (2-4 vnt.)
5. Higienos priemonės. Čia norėčiau kiek plačiau aprašyti. Svarbu įsidėti ne vien savo kosmetinę su dušo žele, šampūnu, dantų šepetėliu, bet ir nepamiršti ir spec. priemonių (ypač, jeigu gimdymas nusimato natūraliu būdu), kaip intymios higienos prausimosi putos (aš renkuosi Multi Gyn, nes jų sudėtyje yra saugūs inredientai, nedirgina odos, beje ir dabar kasdien naudoju). Taip pat rekomenduoju pasiimti (prisimenant visu plyšimus ir kitas bėdas…) kompresui tarpvietei. Maža ką, bet jeigu nutiks taip, kad plyšite, ar kirps ar intensyviai kraujuosite, šie pades nuraminti odą, paskatins jos audinių gijimą). Aš pati renkuosi vėl gi Multi-Gyn gamintojo.
6. Dar rekomenduoju įsidėti ir kompresiukus speneliams. Tai geriausias mano bandytas produktas. Todėl, neveltui vėl jį pasiimsiu ir naudosiu. Krūtinę pirmomis dienomis tikrai maus (bent nesu girdėjusi, kad to nebūtų:D bet gal..), tad pasiimti keletą raminančių kompresiukų Multi-Mam tikrai pravartu. Aš dar įsidėsiu ir to paties gamintojo balzamą (kurį beje nereikia nuplauti prieš žinandat). Kaip sakant krūtine bus pasirūpinta 😀
7. Jeigu bus laiko nors kiek – knyga gal irgi praverstų:) Pamenu, kai buvo saremiai (gimdžiau 1,5 paros), padėjo man labai Ipad. Gulėjau sau ir žiūrėjau mėgstamus serialus.
8. Na ir žinoma apatinis trikotažas (bet vargu ar panaudosite, ypač jeigu kraujuosite, tai teks apsieiti su „sauskelnėmis“ :D).
9. Nepamirškite dar tokių dalykų, kaip: dokumentai, nėščiosios kortelė, plaukų gumytės, telefono pakrovėjas.
Kas dar praverstų? Vanduo, užkandžiai po gimdymo (mamos rekomendavo). Įrankiai (savi visada geriau), lūpų vazelinas.
 
 
Lyg ir viskas. Jeigu bus, kokių klausimų – drąsiai rašykite. O jeigu, kažką pamiršau, tai parašykite ir man. Beje, jeigu ir Jums kažkas labai pravertė ligoninėje – tai lauksiu ir Jūsų rekomendacijų.
 
#gimdyveskrepselis #pasiruosimasgimdymui #reklama

3 Komentarai

  1. Guoda
    2024-01-28 / 10:16

    ačiū, pas jus visada yra labai naudingas turinys. matosi, kad norite tik aukšto lygio prekių ir paslaugų, ar taip buvo visada?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.