KŪDIKIO KRAITELIS: Stokke baldai, kodėl juos pasirinkau?

Sveikos, mamos:)
Kai sužinojau, kad laukiauosi, po truputi pradėjau galvoti, kaip reikės svečių kambarį paversti kitos dukrytės tvirtove. Pirmas dalykas apie ką pagalvojau buvo – baldai ir ne šiaip kokie, o Stokke gamintojo. Buvau sau pasakiusi, jeigu kada vėl tapsiu mama, tai tikrai tik šio gamintojo baldus rinksiuos. Dėl dizaino ir kokybės. Juos pirmą kartą pamačiau pas savo tėvus namuose, sesė augo būtent su Stokke. Tai dabar trumpai apie kiekvieną baldą:)
Lovytė jų tikrai man labai patinka, ji auga su vaiku. Pradžioje yra tarsi nedidelis lopšiukas, patogus, kompaktiškas, kuris vėliau virsta į standartine lovytę mažam vaikui, o dar vėliau – didesniam mažyliui. Mano sesei 11m. ir ji vis dar miega šioje lovoje. Tai pirkinys ilgam. Mažiausiai 10 m. užteks. Čia jo didžiausias privalumas, nebereikia lovos keisti, pardavinėti, pirkti naują. Kitas privalumas, kad ji mobili – turi ratukus, tad pvz. pirmaisiais mėnesiais gali visur nusivežti lovytę ir matyti vaiką šalia. Stokke taip pat siūlo ir savo čiužinukus (vis gi rinkčiausi būtent jų, nes lovytė nėra kampuota, o ovali), kurie puikiai tinka lovytei. Turi ir papildomų priedų, kaip apsaugėlės, baldakinas ir t.t., kurie puikiai dera su lovyte. Mes rinkomės natūralaus medžio spalvos ,bet yra ir kitų..visiems pagal skonį. Trumpai tariant kompatiškumas, ilgaamžiškumas, kokybė nulėmė mūsų pasirinkimą Stokke’i.
Kad kambarį išlaikytume vientisumą, rinkomės ir Stokke vystymo stalą su komodą. Labai kokybiška, tvirta, stalčiai puikiai atsidaro, niekas nekliba, nejuda, tikrai be priekaištų. Vystymo stalas perkamas atskirai, tad vėliau galima jį nusiimti ir nebenaudoti. Iš kiekvieno šono prisideda ir papildomas toks kaip stalčiukas-lentynėlė, kur galima susidėti reikalingus „čia po ranka“ daiktus. Tiesa, pastebėjau ir vieną trūkumą, vystymo stalas padarytas taip, kad būtų galimas tik „priėjimui“ per šoną, kas nėra laaaai patogu, nebent kamabarys didelis ir erdvus. Pradžiai žadame naudoti, kaip įprasta, vėliau, kai vaikas nebetilps, teks prieidinėti per šoną.
Kas liečia šių baldų surinkimą – jis tikrai nesunkus, labai geros instrukcijos, aiškiai surašyta. Garantija (jeigu neklystu) 7 m., jeigu užsiregistruosite pas juos internetinėje svetainėje. Nors klausimas, ar jos prireiks, pvz. sesė jau turi 11m. juos, atrodo vis dar taip pat gerai, naujai, kaip prieš įsigyjant.
 
Kur įsigyti šiuos baldus? Jais Lietuvoje prekiauja BabyCity/ToyCity parduotuvė. Ten juos ir rasite.
 
Kaip Jums jie? Gal kas irgi turite Stokke baldus? Pasidalinkite ir savo atsiliepimais 🙂
 
P.S. Greitu metu parodysiu ir daugiau Stokke baldų (Stokke Trip trapp kėdutę, vonelę) ir papasakosiu apie juos plačiau:)
 
#reklama #stokke #babycity #kudikiobaldai

1 komentaras

  1. Lina
    2022-06-29 / 0:15

    Dabar dukrytė paaugo, gal turite įžvalgų apie vyresnių vaikų kambario baldus? Žiūriu patoguspirkimas.lt ir mąstau ką išrinkti, kad augančiai panelei greitai netaptų pernelyg vaikiški, bet ir nebūtų suaugusiųjų baldai, juk norisi tą vaikystę bei jos nerūpestingumą kuo ilgiau išlaikyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.