Pirmasis gimtadienis (patarimai bei įspūdžiai iš Aretės 1-ojo gimtadienio) NUOTRAUKOS

Lapkričio 10 -tąją atšventė mano mažoji dukrytė gimtadienį. Norėjau, kad jis būtų ypatingas ir nepamirštamas, tad organizuoti vakarėlį pradėjau jau prieš 1,5 mėnesio. Pasirinkau tematiką – miško žvėrys. Norėjosi atitrūkti nuo visų princesių, „frozen“ ir kitų personažų.

Ieškojau jaukios erdvės, vaikams smagios, kad galėtume būti tik mes vieni, t.y šeima ir draugai. Aplankius keletą žaidimų kambarių pasirinkau – Čiauškutes. Vien todėl, kad tai naujas, išnuomuojamas tik privačioms šventėms kambarys. Jis toooks jaukus:))) Yra čiuožyklos, kamuolių baseinas, batutas, įvairūs, įdomūs žaislai, mašinytės/stumdukai ir kitos pramogos. Tiek mažesiniems, tiek didesniems vaikams yra ką veikti:). Jiems jis taip patiko, kad visas 3 val. tiesiog girdėjosi jų juokas ir gera nuotaika. Tikrai tobulas pasirinkimas:) O kas dar smagu – yra atskiras kambarys, kuriame gali pabūti ramiai tėveliai. Ten stovi didelis stalas, kėdės, spintelė bei televizorius. Vieta gera – savanorių pr. Vilniuje:).

Vaišes rinkausi pagal rekomendacijas, norėjau ne tik, kad gražiai atrodytų, bet kad ir skanu būtų. Tikrai geriausias iš geriausių pasirinkimas buvo Gurinukai, kurie pagamino man ne tik mini kibinukus, mini dešrainius, įvairius vėrinukus, sumuštinukus, bet ir namų gamybos guminukus!!!!!(net neįsivaizduojate, kokie jie skanūs:D) Maistas visiems nuoširdžiai labai patiko, susivalgė beveik viskas. Žmonių buvo apie 25, o maisto užtenko už 100 eur, tikrai namų sąlygomis tokiomis kainomis sunkiai bepasigaminsi. Kokybiškas ir geras maistas, rekomenduoju :)))

Dekoracijas man pagal užsakymą pagamino Hippoart. Ją pasirinkau vien todėl, kad visas dekoracijas, lipdukus pati moteris piešia, kuria, o ne kopijuoja iš interneto. Viskas tobula, gražu ir kokybiška. Kiekviena detalė tikrai  ypatinga. Ji idėjo tikrai daug darbo….tokį grožį sukūrė (čia galite pasižiūrėti daugiau nuotraukų: https://www.babyblog.lt/hippoart-sventines-kokybiskos-dekoracijos-bei-lipdukai/).  Be proto rekomenduoju…

Norėjosi ir pramogų, tad užsisakėme nerealius HappyBox. Tai fotobudelė:))) Jie atvažiuoja į pasirinktą vietą ir svečiai gali vietoje darysi foto, kurios akimirksniu yra spausdinamos ir neribotu kiekiu:). Kas patiko – jie sukuria pagal tematiką bei visą kitą užrašą, kuris matosi paskui ant nuotraukos. Aš paprašiau nupiešti miško gyvūnėlius ir parašyti Aretės gimtadienis. Juk svečiams tai puikus atsiminimas ir dovana, o man tiesiai į albumą:))) Be to vyras, kuris visada prižiūri yra laaaabai mandagus, paslaugus ir besišypsantis, tad nebaisu eiti ir fotografuotis hahaha. Tikrai verta užsisakyti šią paslaugą (gera idėja krikštynoms, vestuvėms ir kitoms šventėms).

Pasirinkau ir fotografė, norėjosi atsiplaiduoti ir nesirūpinti, ar kas spės „prigauti“ smagias akimirkas iš gimtadienio. Tad fotografę tikrai rekomenduočiau „užsisakyti“. Mano pasirinkimas buvo – 4FO. Gabrielė yra ne tik labai draugiška, miela, bet ir mokanti pagauti gražiausias akimirkas ir suretušuoti galiausiai puikiai nuotraukas, o kas smagiausia, jos paslaugos tikrai labai nebrangios:))) Ji be to fotografuoja ne tik šventes, bet ir daro asmenines fotosesijas, fotografuoja krikštynas, vestuves (galite daugiau pasiskaityti mano apžvalgoje: https://www.babyblog.lt/4fo-svenciu-seimos-bei-asmeniniu-fotosesiju-studija/). Nuoširdus rekomenduoju.

Mane papuošė tobulai graži, liekninanti hahah MiLi suknelė, buvo tikrai sunku rasti raudoną parudotuvėse, o ji mano norus pavertė realybe. Ačiū, tau, kad pildai mano užgaidas:) Kaip visada viskas taip gražu ir kokybiška. Mano ausytes sukūrė Hippoart. O mažoji pasipuošė dekoruotu bodžiuku, tiulio sijonėliu bei lapės ausytėmis, kuriuos sukūrė pagal užsakymą nuostabioji Do’L designs@&boutique.

Šventė praėjo tikrai labai greitai, buvo smagu ir gera matyti tiek daug besišypsančių ir laimingų vaikų, o svarbiausia, kad mano mergaitei buvo taaaaip smagu, kad nenorėjo miegoti „antrojo miego“,  siautė iki galo:)

Tikiuosi ir Jūs susikursite sau tinkamą, malonią aplinką šventei, o galbūt pasinaudosite ir mano nuoširdžiais patarimais:)

Rekomendacijos gimtadieniams:

Vieta –  Žaidimų kambarys čiaučkutės

Dekoracijos – Hippoart 

Foto – 4FO

Maistas – Gurinukai

Svečiai – šeima ir draugai su vaikais

Rūbai – Mama (MiLi), dukrytė (Do’L designs&boutique)

Pramogos – Happybox

7e0a9434

7e0a9776

7e0a9438

7e0a9435

7e0a9613

7e0a9655

7e0a9660

7e0a9530

7e0a9509

7e0a9491

7e0a9708

7e0a9701

15368850_10210262473825484_445132290_o

7e0a9690

161112_175258

 

 

 

14858648_10209911109561597_414971110_o

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.