TOP ŽAISLAI VAIKAMS (10-18mėn.) | 1 dalis.

Dalinuosiu savo dukros TOP žaislais. Pagal ką šį sąrašą sudariau?:)

  • pagal tai, kaip ilgai ir dažnai mano dukrytė žaidžia (vadinasi, kaip šie žaislai gerai sudomina vaiką)
  • pagal tai, ką lavina (kokia jų nauda vaikui)

Sąrašas patekiamas su TOP žaislais be pirmų, antrų ir panašiai vietų:) Tiesiog mūsų mylimi ir dėmesio verti žaislai.

VEIKLOS STALAS: iš esmės tai žaislas, kuris užima namie nemažai vietos:D Bet tikrai pasiteisinęs žaislas, turintis daug veiklų. Turime jau kokius 4 mėn. ir tikai vaikas kasdien grįžta prie jo.

Kur įsigyti? Kažką panašaus tikrai rasite visur nuo Babycity iki Žaislų planetos. Mūsiškis yra iš spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją – 18mėn. Mes žaidžiame jau daug anksčiau, o su kiekvienu mėnesiu žaidimai vis keičiasi.

MEGA BLOKS kaladėlės: jos yra iš ties puikios, nes su jomis galima daug kurti, žaisti ne tik patiems mažiausiems vaikams, bet ir smagu kartu žaisti ir vyresniems vaikams (broliam, sesėms ir net tėvams:D). Ir šios kaladėlės yra bene vienos iš nedaugelio, kurios tinkamos vaikams jau nuo 1m. (maniškė žaidžia nuo 11mėn.). Sertifuotos. Labai lengvai statoti, lengvai išsiardo. Dukra kasdien žaidžia, todėl jos yra šiame sąraše. Ką lavina? Kūrybiškumą, vaizduotę, moko statybos bei socialinių įgūdžių pagrindų. Žaidimas kaladėlėmis skatina net ir matematinį mąstymą, gerina erdvinį suvokimą, o kartu lavina smulkiosios motorikos įgūdžius.

Kur įsigyti? Žaislų parduotuvėse, o internete bene didžiausias jų pasirinkimas yra: spausti čia. Beje visą 2022m. vasario mėnesį, visiems MEGA BLOKS rinkiniams su kodu babyblog20 taikoma -20% nuolaida www.rududu.lt puslapyje. Labai gera nuolaida, nes galioja ir net nukainuotoms prekėms:)

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją – nuo 12mėn.

SENSORINIS DUBENĖLIS: ryškus žaislas, o kiekvienas iš penkių spalvingų kuolelių pasižymi skirtingomis tekstūromis. Skatina smulkiosios motorikos įgūdžius, sensorinį tyrinėjimą, ankstyvąjį eksperimentavimą, spalvų pažinimą, rūšiavimą. Pats dubenėlis dar skamba, kai judini, t.y. skleidžia garsą. Tinkamiausias nuo +- 12mėn.

Kur įsigyti? Pas lapute.lt čia: spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją nuo 18mėn.

KORTELĖS: nors iš šono atrodo ganėtinai paprastas žaislas, bet jis labai patraukęs mano dukros dėmesį, matyt dėl ryškių kortelių su gyvūnėliais. Patinka tuo, kad storas kartonas, turi kabliuką (ant vežimuko galima prikabinti), idealus ir kaip kelioninis žaislas (neužima daug vietos). Skatina vaikus mėgdžioti girdimus garsus ir moko pirmųjų žodžių. Kortelės yra dvipusės, tad žvalgytis yra tikrai kur:).

Kur įsigyti? bananapanda.lt, jei bene labai daug turi smagių žaidimų tokio amžiaus vaikams, pasižvalgykite (kaip dovanų idėjos irgi puikiai:D). Čia: spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją nuo 12mėn.

MUZIKINIS BOKŠTAS: bene fainiausias bokštelis, kokį esu mačiusi. Išsiardo, galima iš visų pusių pasukioti (gėlytę, boružėlę, drugelį), kai įkrenta kamuolukas, juda lapai, o tada garsas pasigirsta. Toks smagus, ryškus žaislas, kurį tikrai rekomenduoju turėti.

Kur įsigyti? spausti čia. (beje gamintojas atnaujino bokštelį ir jis šiek tiek pasikeitė, gyvai nemačiau, bet panašus išliko).

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją nuo 9mėn.

FISHER PRICE kaladėlės su dėžute: nors šios kortelės tinkamos nuo 6mėn. (nuo tokio amžiaus ir dukrytė žaidžia), bet jos įdomios ir dabar, kai jai 12mėn. Vienas labiausiai pasiteisinusių žaislų, tikrai mėgstamas ir mylimas žaislas už labai gerą kainą.  Tiesa, žaislas vysto vaiko akyčių/rankyčių koordinaciją, rankyčių vikrumą, padeda pažinti skirtingas daiktų formas, ugdo mąstymą.

Kur įsigyti? spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją nuo 6mėn.

FISHER PRICE bokštelis: dideli žiedeliai, leidžia ne tik pažinti spalvas, bandyti sumauti juos, ar išardyti žiedelius. Malonios mažoms rankytėms.

Kur įsigyti? spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagakgamintoją nuo 6mėn.

AŠTUNKOJIS: nors pagal gamintoją šis žaislas tinkamas nuo 3m. (nelabai suprantu kodėl:D), bet iš esmės, jis man toks labai leliūkiškas ir smagus, turintis 8 įvairius žiedelius, lavina ne tik smulkiąją motoriką, bet ir leidžia pažinti skirtingas formas. Tai taip pat yra vandens žaislas, neturintis jokių skylučių (tad nėra pėlėsio užsiveisimo rizikos. Vienas mylimiausių šiuo metu žaislų. Nedidelis, kompatiškas ir smagus.

Kur įsigyti? spausti čia.  Beje yra nuolaidos kodas visoms prekėms šioje parduotuvėje, įskaitant ir šiam žaislui. Kodas: SOTERA15 suteiks -15% nuolaidą nenukainuotoms prekėms.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoja nuo 36mėn.

PIRMOJI DĖLIONĖ: šis žaislas tikrai turėjo atsirasti sąraše. Tvirtos, storo kartono kortelės leis pažinti spalvas, pabandyti dėlioti, tad lavina ir loginį mąstymą bei dėmesio susikaupimą. Paprasti, mokomieji galvosūkiai padeda mažyliams suprasti ir išmokti pirmąsias formas, taip pat lavina motorinius įgūdžius.

Kur įsigyti? spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją 12mėn.

STUMDUKAS: turime du, bet pats mylimiausias liko Lietuvoje (tad negalėjau nufotografuoti). Bet iš esmės stumdukai ne tik padeda vaikams mokytis vaikščioti, bet ir leidžia pažaisti.

Kur įsigyti? Mano rekomenduojamas, saugus yra Fisher Price gamintojo šis: spausti čia.

Amžius? Rekomenduojamas amžius pagal gamintoją 6mėn.+

P.S. Visi šie žaislai gali būti naudojami skirtingo amžiaus vaikams ir tikrai nebūtinai reiškia, kad tinkami tik tokio amžiaus vaikams ir ne kitokio, nes su jais gali  žaisti ir pvz. vyresni vaikai, juk kiekvienas vaikas skirtingas:). O ir žaidimais skiriasi vaiko, kuriam 10mėn., ir kuriam 15 ar 18 mėn. Tad galima panaudoti šiuos žaislus ilgesniam laikotarpiui:). Kai bebūtų šie žaislai saugūs, neturintys smulkių detalių, tad kažkokių pavojų tikrai nematau, todėl su tam tikrais žaidėme jau kiek anksčiau.

DĖMESIO: ir dar pirkdami žaislus, atkreipkite, ar jie yra sertifikuoti, turi CE ženklą. Ką jis reiškia? Kad produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Tikiuosi, kd buvo naudinga ir lauksite sekančių sąrašų:)

S.

2 Komentarai

  1. Anonimas
    2023-03-25 / 20:19

    Mes nupirkome elektromobilį iš atiu.lt dvivietį, kad brolis galėtų ir mažiuką pavėžinti, tai toks laimingas, atsakingas vairuotojas dabar, gražu žiūrėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.